Pokker – Miks seda mängu üldse mängida?

0
889
pokker

Miks mängida online pokkerit? Sellele küsimusele ühest vastust pole, kuid alustada võib selles, et põhjused pokkeri mängimiseks erinevad seinast seina. See kõik oleneb sellest, mida just sina ise soovid pokkerist saada.

Kui sa alles avastasid selle mängu, siis tõenäoliseks sinu peamiseks motivaatoriks on põnevus ning soov seda mängu rohkem proovida, et ajas paremaks saada ning võib-olla lõpuks ka proffiks hakata.

Ükskõik mis sinu kokkupuude pokkeriga ka poleks, teeme sulle järgnevas artiklis selgeks, miks peaksid online pokkerit mängima ning mis kasu sellest saad.

Pokker kui hea meelelahutus

Pokker on suurepärase aja viitmise viisiks. Ta on põnev, kaasahaarav, seda saab mängida oma sõpradega ning kui hästi läheb, siis on sellega võimalik isegi teenida.

Inimesed, kes eelistavad pokkerit just meelelahutuslikel eesmärkidel mängida, teevad seda tavaliselt üsna väikeste panustega. Tõenäoliselt on enamike pokkerit mängivate inimeste motivatsiooniks just oma meelt lahutada ning lõbutseda. Tõenäoliselt 75% inimestest teevad seda lõbu pärast.

Sellised inimesed üldjuhul ei muretse raha võitmise ega kaotamise pärast, vaid on lihtsalt pokkerit hakanud harrastama, sest see lihtsalt meeldib neile nii väga.

Pokker kui egode mäng

Osad mängijad, kes kuuluvad ka eelmisesse gruppi, mängivad pokkerit lisaks meelelahutuse eesmärkidel ka selleks, et teistele “ära teha”. Nad tahavad näidata, et on kõige kõvemad pokkerihaid ning ei karda bluffida ega agressiivseid panuseid teha.

Nad tahavad võita, sest pokker on nende jaoks võistlus. Neile meeldib, et selles mängus saavad tihti oskused ning hea strateegia tasustatud.

Kui nad võidavad, siis nad on endi üle väga uhked, kuid kui nad kaotavad, siis tavaliselt süüdistavad nad teisi mängijaid. Enamik nendest “egovendadest” on siiski kaotavad mängijad ning ei näite pikaajalist kasumlikkust.

Semi professionaalsed pokkerimängijad

Nüüd läheb asi tõsiseks, sest tegemist on kuttidega, kes oskavad mängida. Nad ei ole küll 100% pokkeriteenistusest sõltuvad, kuid nad on pikas perspektiivis kasumlikud mängijad. Nad on eriti ohtlikud just selle poolest, et kuna pokker ei ole selleks, mis neile põhiliselt leiva lauale toob, siis nad ei karda teha marginaalseid +EV liigutusi ning võtavad igast käest maksimumi.

Ära lase ennast petta nende naljadest või lõbusast olekust. Nad on eelkõige lauas, et sulle kott pähe tõmmata ning turniir kinni panna. Mängi nende vastu ülima ettevaatlikusega!

Professionaalsed pokkerimängijad

Kui arvasid, et pool proffid on hirmsad, siis nüüd läheb asi tõsiselt karmiks. Need kutid on tavaliselt laudades, vait, jälgivad su igat liigutust ning ootavad kohta, et sind tühjaks teha.

Nad istuvad tihtipeale lauas kapuutsi ning päikeseprillidega ning ootavad kohta, kus rünnata. Igati hirmus vaatepilt, kas pole?

Nende jaoks on raha kõik. Nad mängivad seda mängu raha pärast ning sellepräast, et võita. See on nende ainuke eesmärk nii, et ole valvas kui mõni neist sinuga väga sõbralikult käitub. Tõenäoliselt üritab ta sul nahka üle kõrvade tõmmata.