Martingale Strateegia Ruletis – Kas see töötab?

0
591
martingale ruleti strateegia
martingale ruleti strateegia

Martingale`i ruletistrateegia on kõige tihedamini kasutusel olev taktika, mida selles hasartmängu liigis kasutatakse. Põhimõte on sellel lihtsamast lihtsam – suurendad panust, pärast igat kaotust kaks korda nii, et kui viimaks võitma peaksid, siis saad oma kaotatud raha kogu ulatuses tagasi. See tundub üpriski loogiline ning see on väga lihtne endale selgeks teha ning samuti hiljemk a implementeerida. Selleks ei pea olema ei matemaatika geenius ega muu programeerimis ekspert.

Sellegi poolest professionaalsed ruletiproffid seda eriti ei kasuta. Tegelikult ei kasuta nad seda strateegiat pea üldse. Miks? Seda sellepärast, et tegemist on vägagi riskantse taktikaga ning kuigi see lühikeses perspektiivis aitab sul tõesti tõenäoliselt natukene rohkem võita, siis pikas perspektiivis teed väga suuri panuseid, et väikselt võita. Võidad ilmselt rohkem spinne kui sa seda tavalise mängustrateegia juures nautida saaks, kuid kui sa kaotad, siis need summad võivad olla vägagi suured.

Martingale süsteemi kasutamine

Kõige effektiivsem viis Martingale ruletistrateegiat kasutada on ainult 1:1 panusetüüpidele panustamine. Ehk teed panuseid ainult värvidele, paaris või paaritutele numbritele või 1-18, 19-36 väljadele. See on ohutuim viis ruleti mängimiseks, sest tõenäosus nende panustega võita on peaaegu 50-50.

Panuste tegemine ning duubeldamine

Käesoleva strateegia kohaselt peaksid alati alustama madalate panustega ning mitte panust tõstma kuni sa ühe keerutuse kaotad.

Kui juhtud kaotama, siis näeb Martingale ruletistrateegia ette, et duubeldad oma kaotatud panuse. Niiviisi teed kõik eelmise ringi kaotused tasa ning saad natukene pealegi. Kui ka järgmine panus kaotab, siis duubeldad oma panuse summa uuesti ja niiviisi käitud niikaua kuni lõpuks sul üks panus taas võitjaks osutub.

Pärast võitvat panust peaksid jälle algusest pihta hakkama ning algpanuse juurde tagasi pöörduma.

Kas Martingale aitab sul maja eelist võita?

Nõustume sellega, et selle strateegia olemus on tegelikult veatu, kuid kahjuks võidab lõpuks alati kasiino. Seda sellepärast, et võiduvõimalused on alati sinu vastu kui sa panustad ning lisaks sellele on kasiinod tihtipeale kohaldanud ka panuse maksimumi, mis lõppude lõpuks piirab sul antud süsteemi kasutada.

Ühesõnaga kui soovid Martingale`i ruletilauas kasutada, siis võta teadmiseks, et piks perspektiivis sellega siiski raha teenida pole võimalik ning taktikat tuleks kasutada ainult meelelahutuslikel eesmärkidel. Edu laudades!