Optibet Spordiennustuses saad 30€ riskivabalt

0
640
optibet riskivaba

Optibet tulistab jälle kõrgelt. Uutele liitujatele pakutakse tervelt 30€ eest riskivabu spordipanuseid. See on Eesti suurim riskivaba tervitusboonus nii, et seda kasutamata jätta oleks lauslollus. Loe edasi ning saad teada, kuidas see riskivaba pakkumine endale taskusse keevitada.

Selleks, et pakkumist kasutada pead kõigepealt optibeti konto avama. See käib ülilihtsalt ning ei võta aega üle kahe minuti. Kui konto on avatud, siis liigu edasi sissemaksete juurde. Alustuseks tee minimaalselt 15 € suurune deposiit boonuskoodiga “SPORT30”. Soovituslik, aga oleks teha 30 Euro suurune sissemakse, sest see on maksimaalne väärtus, mida saad kasutada.

Seejärel tee oma esimene spordipanus. Kui sinu panus peaks kaotama, siis makstakse sulle raha tagasi. Parim asja juures on see, et tagasi makstud raha on pärisraha. Sa võid selle koheselt uuesti oma pangakontole kanda. Ei mingeid läbimängimise tingimusi!

Sama lugu kehtib ka võitude kohta. Kui sinu esimene panus võidab siis saad võidu endale. Tegemist on tõelise riskivaba boonusega! Kasuta seda kohe!

Vaata kindlasti ka teisi optibeti pakkumisi. Käimas on ka palju teisi boonuskoodiga kampaaniad, mille kasutamata jätmine oleks jällegi väärtuse rentslisse valamine. Hoia silmad lahti, sest tasuta raha ei tasu maha vedelema jätta!

Ära unusta lugeda ka meie teisi artikleid erinevatest hasartmängu liikidest. Toome sinuni kogu huvitava, mis selles põnevas maailmas toimub.