Blaze Rulett

0
923
blaze rulett optibet

Optibet tutvustab oma portaalis Blaze ruletti. Tegemist on ainukese Eestis tegutseva operaatoriga, kes seda pakub. Lisaks on kaaasas ka üks ütlemata tore auhinnafond. Loe edasi ja saa teada, mis see Blaze rulett üldse on. Lisaks sellele saad osaleda 200€ loosis.

Loosis osalemiseks pead kõigepealt mängima Blaze ruletti ning teenima samal ajal ka kolme kordseid Vip punkte. Iga 50 vip punkti eest saad 1 pileti loosimisele. Kui teenid vähemalt 1 pileti, siis osaledki loosimises.

Mis see Blaze Rulett on?

See on värske ning inovaatiline ruleti mäng, mida streamitakse otse ülekandena ning HD kvaliteediga Authentic Gaming stuudiost. See muudab traditsioonilise ruleti palju hoogsamaks, kaasaegsemaks ja showlikumaks. Lisaks sellele teeb see mängu ka kiiremaks. Iga poole tunni tagant saad uue diileri ning lauad on Eesti aja järgi avatud kella kümnest kuni kella kaheni.

Papp jaotatakse välja ehk loosimine toimub 3 .detsembril ikka käesoleval aastal ning see leiab aset kell 13:00. Esimene koht saab 1000€, teine koht saab 500€, kolmas koht saab 300€, neljas koht saab 150€ ning viies koht võidab 50€ puhtalt kätte.

Jooksvat edetabelit näed optibet.ee lehel, kus on näha kohad alates esimesest kuni kahekümnendani.

Kampaania toimub alates 19. novembrist kuni teise detsembrini. Iga läbimängitud ühe Euro eest saad ligikaudu 5 vip punkti. Täpne saadud punktide arv oleneb sinu vip tasemest. Hetkeseisu saad kontrollida vip punktide sektsioonist, mille leiad enda konto alt optibet lehelt.

Kui mängid kampaania perioodil Blaze Rulett mänge optibetis, siis osaled automaatselt võistlusel. Kõik auhinnad tuleb optibet kasiinos kindlasti ka läbi mängida nii, et ole tähelepanelik, et sa auhinda võites seda kindlasti teed.

Muidu võib lihtsalt juhtuda nii, et jääd raskelt teenitud auhinnast ilma ning sellest oleks tõesti kahju tõenäoliselt nii optibetile endale kui kindlasti ka sulle. Soovime sulle edu mängudes ning loodame, et saad auhinna fondist osa!