Spinata Boonuskood annab 500 tasuta spinni

0
785
spinata spinnid

Optibet pakub oma kasiinos võimalust keerutada õnneratast ning sellega teenida kuni 500 tasuta keerutust slotimängu Spinata Grande.

Kui soov on neid mõnusad priilt saadud keerutusepoisse saada, siis tuleb kõigepealt optibet konto avada. Seejärel näevad kampaania reeglid ette, et teeksid vähemalt 20€ suuruse sissemakse. Deposiiti tehes ole väga tähelepanelik, sest kasutada tuleb boonuskoodi SPINATA.

Kui oled sissemaksega ühele poole saaanud vali optibeti koduleheküljel menüüst kasiino. Seejärel navigeeru rubriiki NETENT ja käivita slotikas Spinata Grande.

Pärast seda kui sa oled mängu käivitanud peaks koheselt avanema tasuta keerutuste õnneratas. Seal peaksid nägema seda numbrit kui palju konkreetselt sina tasuta keerutusi saad. Minimaalselt on võimalik saada 40 keerutust ning maksimaalselt koguni 500.

Oluline on täheldada, et pakkumist saab iga mängija kasutada tervelt 3 korda päevas. Seega reaalselt võid 1 päeva jooksul pihta saada tervelt ühele tuhandele ja viiesajale tasuta keerutusele.

Tähele tasub ka panna, et kui nendest spinnidest midagi peaksid võitma, siis selleks, et raha välja võtta, tuleb võidud kolmekümne kordselt läbi mängida. Kampaania on aktiivne homse päevani kuni südaööni. Seega on sul viimased kaks päeva jäänud, et sellest mõnusast priilt saadud tasuta keerutuste jahist osa võtta.

Kas teadsid, et optibetil on ka suurepärane kasiino tervitusboonus? Õnneks on see just nii. Lisaks sellele on praegu käimas näiteks ka blaze rulett kampaania ning palju muud huvitavat. Tuleb lihtsalt nende kodulehele minna ja järgi vaadata, mida hetkel pakkumistes näidatakse ning mis hüvesid kasutada saad. Soovime sulle laudadesse palju edu ning loodetavasti hitid oma unistuste jackpoti.