Slotimängude strateegiad, mis ilmselt ei tööta aga proovida võib ikka

0
350
slotikad reas

Online kasiinode maailmas liigub palju müüte ning naljakaid ebauskumusi. Eriti on see nii just slotimängude juures. Juba esimeses õnnemängu loomisest peale on eksisteerinud naljakad ning mõnikord ka jaburad strateegiad, mida inimesed on kasiinode vastu eelise saamiseks välja mõelnud. Järgnevas artiklis viskamegi mõnele neist pilgu peale.

Pärast suurt võitu on slotimäng- või masin “külm”

On üpriski teadatuntud “tõde”, et pärast jackpoti kukkumist on slotimasin külm, ehk seal pole mõtet keerutada, sest masin resettis oma seaded ning algas otsast pihta. Suuremat lollust on raske välja mõelda, sest selline tegevus oleks enamikes reguleeritud turgudes illegaalne. Masina seadmine nii, et kasiino saaks ebaausa eelise, ei ole seaduslik.

Lisaks sellele on tänapäeva slotimängud seadistatud juhusliku numbri generaatoriga. Tähtis sõna selle juures on “juhuslikkus”. On tõsi, et kaks korda järjest sama masina peal jackpoti hittimine on ülimalt tõenäoline, kuid kui esimesele on juba pihta saadud, siis täpselt sama tõenäoline on sellel masinal ka teine saada võrreldes teiste slotimängude- või masinatega.

Kui kasiino slotimasinaga pole ammu võidetud, siis on suur skoor tulemas

Täpselt samad inimesed, kes usuvad ülevalpool mainitud teooriat, usuvad ka käesolevasse. Kui üks slotimasin on pikka aega järjest olnud “külm” ning pole ühtegi suuremat võit välja andnud, siis on nende inimeste arvates suur saak kohe tulemas.

Sellised mängurid otsivadki just selliseid masinad, jälgides kuidas teised inimesed mängivad ning kui nad pole ühel teatud slotikal ammu suurt võitu näinud, siis hüppavad nad šaakali kombel jaole. Ilmselgelt ei ole see strateegia targem eelnevast.

Ära vaheta masinat kui sa pole ühel neist kaua aega suuremat võitu saanud

Need strateegiad lähevad järjest paremaks eks? Käesoleva mõttekäigu sisuks on see, et ku sa oled mänginud kaua aega ühe masinaga ning sa pole sealt tund või kaks ühtegi märkimisväärset võitu saanud, siis sa kohe kindlasti ei tohi sealt lahkuda, vaid peaksid jätkama seal mängimist. Ei kõla just kõige loogilisema plaanina, et suurt raha kokku ajada, mis?

Sellised mängijad lihtsalt ei suuda leppida stsenaariumiga, kus nemad on masina “kuumaks” ajanud ning pärast neid tuleb keegi ja võtab selle suure võidu, mis nemad välja töötanud on. Sellistele mängijatele on meil uudis – see mitu tundi sa slotimasin taga istud, sinu võiduvõimalusi ei suurenda!

Kõik Slotimängud ja masinad on ühesugused

Palju slotientusiastid arvavad, et slotimängud on kõik ühe vitsaga löödud. Nii see kahjuks või õnneks, aga pole. Slotimängud erinevad üksteisest nii boonuste suuruse, tiheduse kui väljamakse protsendi osas.

Eriliselt tuleks tähelepanu pöörata väljamakse protsendile, sest mida suurem see on seda vähem sa pikas perspektiivis slotimasina taga kaotad. Näiteks kui online kasiino slotimängu RTP ehk teoreetiline tagasimakse mängijale on 98%, siis sa kaotad iga panustatud 100€ juures keskmiselt 2€. Kui see on, aga näiteks 88%, siis kaotad sa samas olukorras pikas perspektiivis tervelt 12€. On ikka vahe küll, või mis?

Nii kaua kui inimesed õnnemängude harrastamist jätkavad, ei vaju tõenäoliselt unustusse ka meie artiklis märgitud müüdid. Rääkigu me meile matemaatikast ja tõenäosusteooriast palju tahame, nad eelistavad ikka uskuda oma teooriatesse.