Populaarseimad põhjused miks inimesed eelistavad Online kasiinosi maapealsete üle

0
1020
online kasiinod

Kuigi online kasiinod on juurutanud erinevaid kõrgtehnoloogilisi viise, et ennast maapealsete ametivendadega võimalikult sarnaseks teha, pole mitte kunagi võimalik neid kahte päris ühesugusteks vormida. Tulenevalt erinevate tehnoloogiate ülikiire arenguga on ka online kasiinod aina rohkem kliente juurde tõmbamas ning maapealseid neid jällegi kaotamas.

Internetis mängimisel on nii mitmeidki täiesti loogilisi eeliseid. Näiteks ei pea sa maapealsesse kasiinosse kohaleminekuks raha kulutama. Sa ei pea tegelema suurte rahvahulkade või järjekordadega ning online mängukogemus on üleüldiselt palju sujuvam kui see on lives.

Online kasiino slottides keerutamine annab hoopistükkis teistsuguse mängukogemuse kui päris kasiino. Ta loob unikaalse kasutajakogemuse, mis põhjustab inimesi just esimest viimasele eelistamast. Järgnevas artiklis vaatame mõningaid erinevusi, mis neid kahte eraldab ning online kasiino eeliseid, mis kliente juurde tõmbab.

Põhjused miks eelistada online kasiinot

Mitmekülgne slotimängu valik

Kuigi slotimängude põhimõte on nii online kui maapealses kasiinos, siis sama ei saa öelda nende valiku kohta. Tulenevalt sellest, et internetis tegutsevad operaatorid ei pea mängude üles seadmiseks omama põrandapinda, saavad nad mängijale võimaldada kordades enam mänge kui maapealsed.

See fakt annab online kasiinodele üsnagi võimsa eelise oma maapealsete sõprade ees. Kasutajad saavad valida lõpmatu hulga slottide vahel ning vahetada neid sekunditega. Ja mis kõige parem – sinu lemmik mäng ei ole mitte kunagi hõivatud.

Valik pole muidugi mitmekesine ainult slotimängude juures. Ka kasiinosi endaid on maailmas tervelt tuhandeid. Kui soovid leida Eestis litsentsi omavat online kasiinod, siis vaata näiteks siia: https://kasiinoboss.com/online-kasiinod/

Sujuv ning žetoonivaba mäng.

Lisaks suurele mänguvalikule, on üheks online kasiino eeliseks ka ülimalt sujuv ning segajateta mäng. Mängides onlines ei pea sa mitte kunagi kellegi järgi ootama või tegelema ummistunud või kokku jooksnud masinatega.

Sa ei pea kandma kaasas tülikaid žetoone, mis tihtipeale ei mahu taskusse ära ning oled sunnitud kandma ebamugavaid raame. Online kasiinod võimaldavad mängijatel kasutada tihtipeale erinevaid valuutasi, kuid maapealsed ametivennad seda ilmselgelt ei luba.

Kui mängid mänge, kus on vaja ka tulemusi jälgida, siis internetis sa seda manuaalselt tegema ei pea. Masinad teevad kogu töö sinu eest ära. Tehnoloogia hoolitseb kõige eest ning just see teebki interneti kasiinod maapealsetest palju mugavamaks.

Avatud 24/7

Kui online kasiinod on avatud ööpäevaringselt, siis maapealsed seda alati ei pruugi olla. Muidugi on ka erandeid, kuid ka siis tuleb tihtipeale ette, et kasiino on mingisuguse äparduse või õnnetuse pärast suletud.

Online kasiinod on saadaval koguaeg ning põhimõtteliselt igal pool. Sa hoiad kokku märkimisväärse hulga raha erinevatelt transpordi ning muudelt kuludelt, mis live kasiinos tihtipeale ette võivad tulla.

Segajaid on vähem

Kui maapealses kasiinos on tihtipeale kõva lärm, erinevad inimesed ning võib-olla ka valju muusikaga meelelahutuse programm, siis internetis seda pole. Kui oled inimene, keda selline kisa kära absoluutselt ei eruta, siis peaksid just online kasiinosi eelistama.

Lisaks sellele ei pea sa end ka üles lööma kui mängida tahad. Võid seda teha kasvõi aluspükstega, võttes diivanil sisse kõige mugavaima võimaliku asendi. Lisaks selle saad ka nälja korral igal ajahetkel külmkapi lahti teha ning sealt midagi sobivat suhu pista.

Maapealses kasiinos pead söögi- või joogiisu korral kõvasti peale maksma. Rahaga, millega sa pigem slotirattaid keerutaks.

Kodus on ohutum

Maapealsed kasiinod on juba oma loomult sellised, mis võivad inimesi pahandustesse või ebameeldivatesse olukordadesse kiskuda. Tihtipeale tarvitab keegi liiga palju alkoholi ning võib muutuda ebameeldivaks.

Kõige meeldivamad pole ka olukorrad, kus inimesed, kellel pole kasiinos just kõige paremini läinud, muutuvad lärmakaks või isegi vaenulikuks. Pole harvad ka juhtumid kui sult võidakse tulla raha küsima.

Lisaks sellele võivad kasiinokülastajaid jälgida erinevad röövlid või vargad, kes suurte võite saanud inimesi tühjendada soovivad.

On ilmselge, et selliseid jamasid online kasiinos juhtuda ei saa.

Kokkuvõte

Kui sa ennem aru ei saanud miks inimesed online kasiinosi eelistavad, siis tõenäoliselt oled selles nüüd vähemalt natukenegi selgust saanud. Muidugi kui sulle kõik ülalpool välja toodud punktid just maapealse kasiino puhul meeldivad, siis anna aga minna!