10 Slotimängude Nippi mida Online Kasiinod ei taha, et Sa Teaks

0
511
online kasiinode slotimängude nipid

Kui otsid kuidas saaks online kasiinod enda kasuks tööle panna ning neile slotimängudes ära teha, siis oled kindlasti internetist palju kasutut infot leidnud. Mõni artikkel, mille leidnud oled, on võib-olla asjalikum kui teine, kuid laias laastus ega eriliselt head informatsiooni internetis selle teema kohta pole. Oleme oma kogemuste pealt koostanud 10 nippi, et slotimängud enda jaoks kasumlikumaks teha.

1. Kasuta ära kasiino boonused, kus ei ole vaja sissemakset teha

Ilma sissemakseta kasiino boonused on põhimõtteliselt tasuta raha. Kui saad pärast konto avamist näiteks 10 tasuta keerutust või 10 Eurot, siis läbi selliste pakkumiste saad mängide online kasiino mänge, ilma, et oma raha riskiksid, kuid samas omades reaalset võimalust võita päris raha. Mõnikord muidugi nõutakse sellel juhul, pärast suure võidu saamist ka deposiiti, kuid sel juhul pole probleemi – oled juba kasumis.

2. Uuri, mida erinevat online kasiinod pakuvad

Online kasiino turg on karm ning selleks, et konkurentidest eespool olla ning uusi kliente ligi meelitada, teevad erinevad teenusepakkujad tihtipeale uskumatuid tervitusboonuseid. Olgu need siis tasuta keerutused, boonusraha või mingi muu hüve.

Mis eristab hea online kasiino halvast? Üheks põhiliseks asjaks minu arvates on läbimängimis kohustused. Need näitavad kui mitu korda pead oma boonusraha läbi mängima enne kui saad väljamakse teha.

Paljude online kasiinode tavapärane praktika on see, et pärast boonuse saamist ei saa sa väljamakset teha enne kui boonus on läbi mängitud. Mida madalamad on läbimängimis kohustused seda parem. Mõned Eesti online kasiinod ei kohalda üldsegi läbimängimis tingimusi nii, et ilmselgelt on vahe, millise teenusepakkuja juures mängida.

3. Mängi slotikaid, mille võidu tõenäosus on suurem

Slotimängud on loodud nii, et osad maksavad võite välja tigemini kui teised. Ilmselgelt selleks, et saada suuremaid võite, peaksid tähelepanu pöörama just neile slotimängudele, mis oma mängijat tihedamini premeerivad. Üheks selliseks on näiteks slotimäng Starburst.

4. Selgita välja, millised slotikad maksavad tagasi rohkem

Sama tähtis kui on väljamaksete tihedus, on tähtis ka see, et mis on teatava slotimängu väljamakse protsent. Mida suurem see on seda kasulikum mängijatele. Väljamakse protsendid varieeruvad tavaliselt 93-98% juures, kuid kui mängid näiteks progresseeruva jackpotiga slotikat ning hetkel on jackpot väga suur, siis võid leida ennast ka olukorrast, kus saavutad kasiino üle eelise.

5. Lokaalsed vs progresseeruvad jackpotid

mega moolah slotimängu jackpot
mega moolah slotimängu jackpot on eesti üheks suurimaks

Jackpot mängud on ühe minu lemmikuks ning võin oma pea anda, et sama lugu on enamike eesti kasiinode fännidega. Jackpot mänge on aga erinevaid – osad on kasumlikumad kui teised ning kohe selgitame välja miks.

On kahte tüüpi jackpot slotimänge – lokaalsed ja progresseeruvad. Lokaalsed jackpotid koguvad oma väärtuse klientidelt, kes kõik mängivad samas kasiinos, kus sina seda mängu proovima oled hakanud. Eesti puhul oleks selleks näiteks olybet. Progresseeruvad jackpotid aga koguvad väärtuse paljudest erinevatest online kasiinodest kokku. Seega on viimased palju suuremad ning ahvatlevamad. Muidugi on ka nende võidutõenäosus võrreldes tavalisete mitu korda väiksem.

Meie igatahes soovitame mängida mänge, kus on võimalik pihta saada progresseruvale jackpotile. Kui võita – siis täiega!

6. Kasuta ära kõik tasuta asjad

Online kasiinod üritavad oma “kadunud” kliente iga hinna eest tagasi meelitada. Selleks jagatakse tihtipeale ära palju tasuta kasiino boonuseid ning seda mängijatele, kes on viimased kuu või kaks kadunud olnud. Näiteks olybet jagab smsi teel pea iga nädal tasuta keerutusi mängijatele, kes on mingi aja nende kasiinost eemal olnud. Ja tavaliselt – ilma läbimängimis tingimusteta!

7. Ole kaval

kasuta oma aju ja võida kasiinos

Paljud online kasiinod julgustavad oma mängijat pea alati panustama maksimum arvu liinide peale. Loogika selle taga on muidugi see, et mida rohkem liine kasutusele võtad, seda suurem on su tõenäosus võita. Põhimõtteliselt on see muidugi õige, kuid mitte päris.

Samas tuleb kindlasti arvesse võtta, et kui panustad maksimum arvu liinide peale, siis kui jääd võiduta, sis kaotad samuti rohkem. Seega pikas perspektiivis peaksid välja töötama strateegia, mis töötab just sinu enda jaoks ning võtma vähem kuulda online kasiinode soovitusi.

8. Uuri väljamakse tabeleid põhjalikult

Mainisime juba, et peaksid kindlasti mängima slotimänge, mis maksavad tagasi rohkem ning tihedamini. Kuidas seda teha? Selleks peaksid pärast mängu käivitamist otsima slotimängust info nupukese ning selle peale vajutama. Sealt leiad tavaliselt termini “RTP”, mis tähendab “Theoretical Return to Player” ehk teoreetiline väljamakse protsent mängijale.

Soovitame otsida slotimäng, kus see number jääb 98% juurde. Tihtipeale sellest enam paremaks minna ei saa. Üheks selliseks näiteks on näiteks Netenti slotimäng Bloodsuckers 2.

9. Proovi tasuta slotimänge

Parim viis oma slotimängude strateegiat ning oskusi paremaks lihvida, on mängida tasuta slotimänge. Õnneks pakuvad seda võimalust enamik eesti online kasiinosi nii, et keeruta aga ning ära kaota üldse raha!

See annab sulle võimaluse uurida ka näiteks ülevalpool mainitud väljamakse tabeleid ning muud vajalikku, mida slottidest teadma pead. Kui sulle meeldivad slotimängud, kus on palju boonusfunktsioone, siis saad need tasuta mängudes ilma kuluta läbi proovida.

10. Proovi tasuta slotimänge

Mainisime juba kasiino boonuseid, mida saad kasutada tervituseks või siis kui online kasiino üritab sind oma ridadesse tagasi meelitada. Nüüd räägime iganädalastest kasiino pakkumistest, mis võivad vahetevahel üpriski head väärtust pakkuda.

Tihtipeale on sellised kasiino kampaaniad seotud, kas mingi tähtpäeva või sündmusega. Näiteks Halloweeniks ning jõuludeks teevad pea kõik eesti online kasiinod oma rahakraanid valla ning pakuvad mängijatele uskumatult häid hüvesid.

Selleks, et neid hüvesid kasutada, pead hoidma silma lahti ning mitte maha magama neid suurepäraseid pakkumisi. Parimate kampaaniate leidmine ning oskus neid ära kasutada on tihtipeale selleks, mis eristab võitvat mängijat kaotavast.

Loodame, et minu nippidest on sulle kasu ning need aitavad sul saada paremaks slotimängijaks. Lihtsalt pea meeles, et hasartmängud on mõeldud meelelahtuutseks. Neid tuleb mängida ainult oma lõbuks ning vahenditega, mida oled valmis kaotama. Kui sa võtad neid kui rahateenimis viise, siis oleks parem lõpetada või abi otsida.