Eesti Parimad Online Live Kasiinod

0
977
olybeti live kasiino

Eesti kaughasartmängu turul pole pakkujaid just jalaga segada. Siiski on meil valikus natukene üle kümne tegija ning järgnevas artiklis viskame neist osadele pilgu peale ja vaatame, kes pakub kõige paremat live kasiino toodet.

Mainime kohe ära, et siinkohal räägime ainult internetikasiinodest, mis pakuvad oma teenuste hulgas ka live diileriga mängu. Kui sul on soov saada ülevaadet kõikidest eesti online kasiinodest, siis klikivabriku internetikasiinode juhend on selleks väga hea koht, kus seletatakse lahti enamik vajalikust, mida antud valdkonna kohta teadma pead.

OlyBet Live Kasiino

Üheks parima valikuga live kasiino toote pakkujaks on 100% Eesti juurtega ettevõte OlyBet. Nende valikust leiab laudu nii Netentilt kui Evolution Gamingult. Esimene on Eesti online kasiinodest pigem standardiks, kuid just teine on see, mis nende valiku ülimalt laiahaardeliseks ajab, sest lisaks neile on see toode olemas vähestel ning Evolution on live kasiino maailmas üheks parimaks tegijaks.

See pole veel kõik, sest lisa Netent ja Evolution laudadele, pakub Olybet oma tootevalikus ka ruletilauda, mis asub pärisel kasiinos ning kus saad mängida videopildi vahendusel. Ruletilaud asub nimelt Tallinna kesklinnas, Hiltoni hotelli kasiinos ning seal mängides tunned end kui oleksid Eesti suurimas ning luksuslikumas kasiinos kohapeal. Kindlasti soovitame.

Olybet.ee mänguvalikus on olemas nii European Roulette, Frenc Roulette, Blackjack, Blackjack Common Draw, Baccarat, Casino Holde, Carribean Stud Poker ja Triple Card Poker.

Paf Live Kasiino

Ka paf.ee pakub oma tootevalikus nii Netent kui Evolution Gaming mänge. Mis neid olybetist eristab on see, et nende tooteportfellis ilmselget pole Hiltoni hotellis asuvat live streami vahendusel kuvatavat lauda. Küll on neil, aga olemas mõned teistsugused live mängud nagu näiteks Live Double Ball Rulett ning Dream Catcher ehk õnneratas.

Lisaks kõigele eelnevale teeb paf ka osasid live mänge ise. Näiteks nende tootevalikus on sellised üllitised nagu Cash and Carry, Double Joker Poker ja ThunderBAR, mis kõik on nende enda loomingud. Eestis teisi selliseid operaatoreid, mis pakuks iseenda tehtud mänge lihtsalt ei ole.

Betsafe Live kasiino

Kui esimesele ning teisele kohale platseerusid olybet ning paf, siis kolmandal kohal on Betsafe.ee ehk endine triobet. Ka neilt leiab nii Netent kui evolution tootjate mängu. Mitte midagi muud erilist neil sellele lisada, aga pole.

Unibet Live kasiino

Tegelikult pole unibeti live kasiino üldsegi halvem kui betsafe`i oma. Ka neilt leiab identseid mänge ning milleski nad betsafele alla ei jää. Küll on neil mõned lauad ka Authentic Gamingult. Võib öelda, et nad tegelikult jagavad Betsafega 3. ja 4. kohta, sest betsafe.ee-l on parem disain ning unibetil natukene rohkem mänge.

Optibet Live Kasiino Rulett

Viiendale kohale platseerub optibet, kes omab samuti Authentic Gaming laudu, mille hulgas on samuti ka live laud otse kasiinost. Millist kasiinost? Seda unustavad nad kahjuks oma tootekirjelduses mainida ning kui mina lauda käivitada üritasin, siis kahjuks see tööle ei läinud. Proovime hiljem uuesti!

Järgnevad kohad

Esimesele viiele järgnevad koos Maria kasiino, coolbet, Chanz ning tonybet. Neil kõigil on netent ning evolution gaming mängud tootevalikus olemas ning neil omavahel erisused parktiliseltpuuduvad. Küll eelistaksin mängimist maria kasiinos, sest viimane on lihtsalt natukene eksklusiivsem koht ning pakub tihtipeale ka väga häid live kasiino kampaaniad.

Kasiinod, kellel pole tootevalikus live mänge

Nii GrandX kasiinol, Bet365 kasiinol kui Kingswin kasiinol live kasiinot tootevalikus pole. Kui sind peaks huvitama, aga muud mängud, siis ka nendel teenusepakkujatel on midagi, mis on teistest ettevõtetest paremad. Kõigil on omad head ja vead.

Kokkuvõte

Loodetavasti said nüüd hea ülevaate, millised live kasiino tooted Eesti turul on ning kui head nad on. Nüüd ei jää mul muud üle kui sulle head mänguõnne soovida!