Bitcoin online kasiino plussid ja miinused

0
470
bitcoin kasiino

Kõigest mõned aastad tagasi oli bitcoin inimeste jaoks tõeline imeasi. See oli miski kauge ning keeruline olend, mille väärtus tundus aina kasvavat. Nüüdseks on see krüptovaluuta maailmas ülimalt populaarne ning seda kasutatakse mitmes valdkonnas – ka online kasiinodes.

Online kasiinode arv, kes bitcoini mänguvaluutana aksepteerib, on pidevas kasvutrendis ning bitcoini saab kasutada aina rohkemates online mängudes.

On olemas kasiinosi, kus saad sissemakse teha bitcoinides ning seejärel su krüptovaluuta konverteeritakse Eurodeks, kuid on olemas ka selliseid kohti, kus ei konverteerita mitte midagi ning saadki oma panused ning slotimängu keerutused teha bitcoinidega.

Sellegipoolest hoiduvad siiani mõned inimesed seda valuutat kasutamast ning keelduvad selle plusse nägemast. Loe edasi ning saad teada kõik plussid ja miinused, mis online kasiinos bitcoini kasutamise juures on.

Bitcoini eelised

Esimeseks eeliseks bitcoini kasutamise juures on privaatsus, mille ta tagab nii mängijatele kui kasiinoomanikele. Ükski kolmas osapool ei saa sinu personaalseid- või finantsandmeid. Lisaks sellele on bitcoini teenustasud üliväiksed.

Bitcoini kasutamine online kasiinos on just kõige kasulikum riikides, kus online hasartmängu turg on reguleerimata või on onlines raha peale panustamine üldsegi keelatud. Sellest tulenevalt keelduvad pangad sinu ülekandeid kasiinodesse vahendamast. Siin tulebki appi bitcoin. Tulenevalt sellest, et BTC ülekanded on pangast sõltumatud, saad sissemakseid teha nii, et keegi sellest teada ei saaks.

Kolmandaks eelises on see, et nii sissemaksed kui väljamaksed, kasutades bitcoini on põhimõtteliselt kohesed. Enamik tavakasiinode sissemaksed toimuvad küll hetkega, kuid millegipärast võtab raha kätte saamine tavaliselt aega kaks kuni kolm päeva. Bitcoiniga sellist jama pole. Saad raha kohe kätte kui tehing on blockchainis kinnituse saanud.

Ükski riik pole bitcoini veel ametliku maksevahendina kinnitanud. Seega puudub ka selle rahvusvaheline maksustamise süsteem. Ehk bitcoini kasutades sa ühtegi maksu maksma ei pea. Ülekanded on anonüümsed ning nende jälgimine on pea võimatu, mis on veel üheks selle krüptovaluuta eeliseks.

Bitcoini miinused

Kuigi see pole nüüd kivisse raiutud reegel, siis paljudel bitcoin kasiinodel puudub mõne riigi poolt välja antud litsents. See pole küll alati nii, kuid enamik tegutseb ilma litsentsita. Meie soovitame välja otsida mõne, kellel on litsents olemas. Nendel, kellel see on, omavad tavaliselt Curacao riigi litsentsi.

Kuigi bitcoini populaarsus on maailmas kasvamas, siis kasiinode, kes seda ainukese maksevahendina aksepteerivad, hulk on väike. Kui sellest lahutada ära ka online kasiinod, kellel mitte ühegi riigi kaughasartmängu osutamise teenuse litsents puudub, siis jääb neid maailmas järgi kindlasti alla saja.

Veel üheks miinuseks on see, et kuigi BTC on viimasel ajal üpriski stabiilne olnud, on ta volatiivne valuuta ning tema hind võib sekunditega kasvada või kahaneda. Seega kunagi ei tea, kas sa oma online kasiino võidud ka päriselt kasumiga kätte saad.

Väga harva, kuid mõnikord võtavad väljamaksed bitcoin kasiinost aega rohkem kui nad seda tavalisest kasiinost teevad. Miks? Aga seda sellepärast, et osad teenusepakkujad kasutavad väljamaksetel manuaalset ülevaatamist, mis on ülimalt aeglane protsess. Õnneks see pole btc kasiinode puhul veel tavaliseks praktikaks saanud ning enamus mängukohti eelistavad kliendile pakkuda bitcoini parimaid omadusi – ehk kiirust ning anonüümsust.

Loodetavasti andis see artikkel sulle kena ülevaate bitcoini eelistest online kasiinos. Nüüd saad ise otsustada, kas võtta see imeline krüptovaluuta kasutusele või mitte. Mainime veel ära, et Eestis aksepteerib bitcoini sissemakse meetodina Kingswin kasiino.

Soovime sulle edu laudades!