6 näpunäidet, et oma spordiennustus uuele tasemele viia

0
825

Järgnevas kirjutises vaatame üle mõned lihtsamat ideed, mida inimesed spordiennustuses tähelepanuta jätavad. Loodetavasti aitab see sul tulevikus paremaid panuseid teha.

1. Nipp. Alusta ettevaatlikult

Meie kõige tähtsamaks näpunäiteks on see, et alustada tuleb ettevaatlikult ning tagasihoidlikult. Arusaadavalt tahad koheselt oma spordiennustus tee alguses asjad kiiresti liikuma panna ning suurele võidule pihta saada, kuid see pole tee, mida mööda minna. Oluline on asjad endale ennem selgeks teha ning alles siis vette hüpata. Kõigepealt tee endale elementaarsed asjad selgeks.

2. Nipp. Õpi selgeks kõige algelisemad asjad

Nagu paljude teistegi asjadega on ka spordiennustuses oluline kõigepealt käima õppida ja alles siis jooksma. Kui oled alles algaja, siis on hea mõte endale esmalt elementaarsed asjad selgeks teha. Nii saad tulevikus teha informeeritud ning läbi mõeldud otsuseid.

Õnneks on internet sarnastest asjadest tulvil ning artikli lõpust leiad ka lingi meie poolt soovitatud lehele, kus kõik asjad lihtsalt ning loogiliselt lahti seletatakse. Selleks, et milleski heaks saada, tuleb alati sellesse ka natukene aega investeerida. Kõige lihtsamaid nippe õpetab spordiennustuse kool.

3. Nipp. Spordiennustus tähendab realistlikke ootuste omamist

Kui mõlgutad peas mõtteid, et peaksid oma päevatööst lahti ütlema ning hakkama professionaalseks spordipanustajaks, siis soovitame sul sellele plaanile, vähemalt natukeseks ajaks, pidurit tõmmata.

Ei tahaks küll sinu tuju rikkuda, aga võimalused, et saad edukaks spordipanustajaks, on üpriski väiksed. Ma ei ütle seda, et sellega pole võimalik teenida. Muidugi on, aga kui sa mitte ühtegi muud sissetulekut ei oma, siis see paneb su õlule lisapingeid, mida sul ilmselgelt panuseid tehes vaja pole.

Professionaalsed spordipanustajad, kes pidevalt raha teenivad on olemas, kuid neid on vähe ning ka nemad kaotavad vahest. Isegi parimad spordiennustajad kaotavad umbes 40-45% oma panustest.

4. Nipp. Panusta selge peaga

Kui oled alkoholi või mingite muude mõnuainete mõju all, siis hoia spordiennustusest eemale! Ilmselgelt ei mõtle sa sel juhul selgelt ning tulenevalt sellest võivad su otsused olla kallutatud faktorite poolt, mis neid kohe kindlasti mõjutada ei tohiks. Kuna spordiennustus eeldab oma raskelt teenitud rahaga riskimist, siis tee seda ainult kõige värskemas meeleseisundis.

5. Nipp. Arenda välja enda rahakassa haldamise plaan

Seda näpunäidet peaksid kohe kindlasti hakkama oma esimesest spordiennustaja karjääri päevast peale kasutama. Paljud inimesed, kes spordiennustusega tegelevad kahjuks seda ei tee või hakkasid sellega tegelema palju hiljem kui oleks võinud.

Mida see plaan sulle annab? Näiteks teabe ning oskuse arvutada täpselt välja kui suured peaksid sinu panused olema ning millistele turgudele. Paljudele võib antud näpunäide üllatusena tulla, sest ollakse harjunud, et panuse väärtus mõeldakse suvaliselt välja oma peas või pannakse koguni kogu kassa mängu. Ilmselget pole see õige tee mida pidi kõndida.

Mängukassa haldamise strateegiat võivad küll erinevates allikates erineda kuid põhimõte on sama. Sinu mõninga kaotuste seeriad ei tohiks sinu kontole suurt lööki panna ning kontol peaks olema piisavalt vahendeid, et sama suurte panustega jätkata. Üheks tavalisemaks nipiks on näiteks see, et ära tee ühekordseid panuseid, mis on suuremad kui 1% sinu rahakassast. Nii on kindel, et pärast pikka ebaõnne, on sul siiski vahendeid, millega spordiennustust jätkata.

6. Nipp. Panusta spordile, mida tunned läbi ja lõhki

Kui sa ikka enne malet mänginud pole ning selle uudiseid samuti ei loe, siis pole mõtet ka antud ala peale mitte sentigi panna. Keskendu sellele, mida tunned. Veelgi targem – vali üks oma lemmikspordiala spetsiifiline liiga, saa seal eksperdiks ning tee panuseid ainult selle liiga mängudele.

Lisaks sellele tasuks tähelepanu pöörata erinevate ennustussaitide hindadele ehk koefitsentidele. Üheks tuntuimaks ning paremaks kohaks, kus seda teha on oddschecker.com. Sealt leiad kõik parimad hinnad oma lemmik sündmusele ning erinevate bookiedega kaupa. Edukat panustamist!