5 Nippi, kuidas Online Pokkeri Turniiridel omada

0
899
pokker

Madala sisseostuga online pokkeri turniirid on päris lõbusad. Olgu, vahest võivad need ka üpris masendavad olla, kuid enamikul ajast, võid ennast üpriski lõbustatult tunda. Seda just sellepärast, et ainult madalate sisseostugaturniiridel tehakse selliseid mänge, mis nii mõnegi pokkerientusiasti muigava võib panna.

Tulenevalt sellest, et sisseostud on väikseid, siis on mängijaid tavaliselt üpris palju ning see tähendab, et osava pokkerimängija jaoks on nendel turniiridel väärtust jalaga segada. Mängijad on halvad ning neid on palju – mis võiks olla parem? Järgnevas artiklis vaatame üle viis nippi, mis aitavad sul neid turniire omada. Loe edasi ja saad paremaks!

  1. Ole valmis pikaks mänguks. Tulenevalt sellest, et madalate sisseostudega turniiridel on palju mängijaid, võtavad need ka tavaliselt kaua aega. Kui sul aega pole või tead, et sul puudub nendeks kannatus, siis ära parem pokkeri laudu lahti võta. Pikem Pokerstarsi 3.30$ turniir võib aega võtta kuni kümmetundi.
  2. Ole valmis uskumatuteks swingideks. Kuna nendel turniiridel on peamiselt tegemist ülimalt halbade mängijatega, siis on kõikumised suured ning tihtipeale emotsioonikad. meie nipp on see, et ära lase ennast nendest lainetest segada. Keskendu parima mängutegemisele.
  3. Mängi otsejoonelist pokkerit. Panusta tugevaid käsi maksimaalselt ning hoidu liialt bluffimisest. Halvad mängijad nendel turniiridel ei mõista foldida nii, et väikestel väärtuspanustel või bluffimisel suurt mõtet pole. kui hea käsi, siis tee suur panus. Kui halb käsi, siis viska see minema.
  4. Loe panustamismustrit. Kui ikka halb ja pasiivne mängija limp-callis su preflop tõste, check callis flopi ning check raisis turni, siis oled enam kui tõenäoliselt mingisuguse monster käe otsas ning peaksid sellest loobuma nii kiiresti kui võimalik. Muidugi on sellel tasemel ka palju agressiivseid “ahve”, kuid eelnevalt mainitud muster pasiivse mängija poolt tähendab vähemalt kolmikut.
  5. Ära pabista oma mängu varieerimise pärast. Miks? Aga sellepärast, et mitte kedagi ei koti. Sellel tasemel muretsetakse vaid enda mängupärast ning sind ei jälgi keegi. Mängi lihtsalt häid kaarte, ära bluffi ning võta oma tugevatest kätest maksimumi. Pole mingit mõtet teha kolm-bette käega natu 78s, sest mitte keegi ei kavatse lihtsalt nendel turniiridel oma preflop käsi foldida ning tihti oled sellise stardikäega üldsegi domineeritud seisundis.

Lisavihje: kui tahad mängida pokkeriturniire, kus on palju mängijaid, vali pokerstars. Kui eelistad pigem väiksematarvu, siis soovitan olybetti, coolbetti või pafi.

Ilmselgelt ei piisa ainult nendest viiest nipist, et edukalt online pokkerit mängida, kuid algus siiski. Selleks, et rohkem mängust teada saada ning strateegiaid otsida, soovitame näiteks pokernewsi. Sealt leiad kindlasti palju asju, mida algaja mängija teadma peaks.

Seniks, aga – edu online pokkeri laudades!