11 Populaarseimat Online Slotimängu Eestis

0
357
starburst slot

Kõlisevad mündid, eredad tulukesed ning keerlevad rullid – need on kõik ühe online kasiino fänni või täpsemalt öeldes slotifänni meelisasjad. Kuna Eestis on palju inimesi, kes just slotimänge oma lemmik kasiinomänguks peavad, siis otsustasin teha nimekirja üheteistkümnest populaarseimast slotikast. Olen kindel, et kui sa seda artiklit lugema oled sattunud, siis tead neist vähemalt pooli.

Frankie Dettori`s Magic Seven

Frankie Dettori's Magic Seven Slot

See slotikas võiks isegi kõrgemal kohal olla, kuid tema populaarsust kahandab natukene fakt, et Eestis on teda võimalik mängida vaid Olybetis. Seda sellepärast, et teistel eesti online kasiinodel lihsalt pole litsentsi, et seda pakkuda.

Mäng koosneb 5 rullikust ning 25-st väljamakse liinist ning omab suurepäraseid boonusfunktsioone ning tasuta võimalikke keerutusi.

Age of the Gods

Age of the Gods slot

Nagu ka eelnev mäng selles nimekirjas on antud slotihiiglane Playtechi toodang. Mäng toob ellu iidsed ning müütilised Kreeka jumalad ning kütab oma 5 rulliku ning 20 väljamakse liiniga üles ka kõige tuimema kasiinosõbra.

Kui Zeus, Athena, Poseidon ja Herakles on just need persoonid, kes sul vere vemmeldama panevad, siis see mäng on sulle. PS! Mängul on ka mitmeid edasiarendusi. Proovi neid kõiki ja leiad enesele sobiva.

Deal or No Deal

Deal or No Deal slot

Deal or no deal slotimäng on online kasiinodes juba vana tegija. Mäng ise on välja arenenud samanimelisest teleshowst, mis kahjuks või õnneks siiski Eestis jooksnud pole. Mängul on samuti 5 rullikut ning 20 väljamakseliini. Mängu leiab igast Eesti suurimast online kasiinost.

Beach Life

Beach Life slot

Beach Life on perfektne mäng mida taguda pimedal ning külmal Eesti novembrikuul. Rullikutel keerlevad jäätiste, päikese ning napilt riietatud naiste kujundid on just sedasorti D Vitamiin, mida Eesti slotisõber pimedal ning muserdaval sügishooajal vajab.

Mäng ise võib küll tänapäeval juba natukene ajast ja arust tunduda, kuid koos oma vahva rannateema ning suurte jackpottidega, on ta jätkuvalt üheks online kasiino sõbra lemmikmänguks.

Thunderstuck 2

Thunderstuck 2

Kui eelnevalt mainisime Age of Gods slotikat, mis on Kreeka mütoloogia temaatiline, siis nüüd siirdumine hoopis uude maailma – Norra karmide jumalate sekka. Seda sellepärast, et just sellise kujunduse ning teemaga mäng on Thunderstuck 2.

Siililegi selge, et see mäng on oma populaarse eelkäija Thunderstuck järglane. tal on tervelt 243 väljamakse liini ning 5 vapustavat rullikut. Igatahes soovitan seda mängu järgi proovida, sest see on üks parimaid. Mängu leiab näiteks coolbetist.

A Night Out

A Night Out slot

Kui oled noormees, kel veri vemmeldab, siis slotimäng “A Night Out” on mõeldud just sulle. Kogu selle ülesehitus on klubide, baaride, kuumade jookide ning kenade neitsikute temaatiline seega sihitud just meessoost slotisõbrale.

Mängul on uskumatult palju erinevaid boonusfunktsioone, mille alla kuuluvad erinevad scatter ning wild sümboliga aktiveeruvad boonusmängud. Ühine tegelastega nagu Cindy, Kat ning Roxy ning minge linna peale hullama!

Desert Treasure

Desert Treasure slot

Desert Treasure slotimäng viib sind aardejahile Sahara kõrbe avastamata radadele. Saad tühjendada väärtuslikke aardelaekaid ning otsida egiptlaste kadunuid püramiide. Mängu jackpotiga võid hittida ühe tõeliselt suure kullakamaka!

Starburst

No see slotikas ei vaja vist küll mitte kellelegi tutvustamist. Kui sa vähegi online kasiino maailmaga kursis oled, siis tead, millest me räägime. Starburst on läbi aegade üheks kuumemaks ning kuulsaimaks slotimänguks ning isegi nüüd kui asemele on tulnud palju innovaatiliseimad slotimänge on tema oma koha maailma populaarseima slotikana säilitanud.

Miks ta inimesi nii väga tõmbab? Ausalt öeldes, ma ei tea, sest mina selle nii suur fänn ei ole, aga tõenäoliselt see fakt, et mängus saab üpriski tihedalt võite kätte, on just see mis ta nii atraktiivseks teeb. igal juhul, proovi järgi!